Menu
Dünyayı Keşfederken, Vlogger Ol
Hakkımızda - Vlogger Safari
77
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-77,theme-borderland,eltd-core-1.2,woocommerce-no-js,borderland-|-shared-by-wptry.org-theme-ver-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,side_menu_slide_with_content,width_470, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

İşini Profesyonelliği ile yapan ekibimiz ile tanışın.

Biz Kimiz?

q

Vlogger Safari; sosyal medyada video içeriği üreten ya da üretmeyi hedefleyen video blogger adayları için, Dünya’nın diğer bir köşesinde faaliyet gösterecek ve ünlü bir influencer ile birlikte eğitim alacakları bir eğitim kurumu olarak tasarlanmıştır. Zamanımızın %40’ını geçirdiğimiz sosyal medya da içerik üretmek isteyen kişiler için kendilerini geliştirebilecekleri bir ortam sunuyoruz.

q

Hakkımızda

Merhabalar Bizler, Creators Altında kurulmuş Vlogger ekibiyiz. Başarılı yeteneklerimizle profesyonel dijital dünyanızda eğlenceli bir yol arkadaşlığı yapıyoruz.Aynı zamanda geleceğin yeteneklerini keşfedip tecrübelerimizden faydalanmalarını sağlıyoruz Vlogger Akademisi; sosyal medyada video içeriği üreten ya da üretmeyi hedefleyen video blogger adayları için faaliyet gösterecek bir eğitim ve stüdyo kurumu olarak tasarlanmıştır. Vlogger Akademi ve workshop ile birlikte, vloggerlarımız işbirlikleri yapabilecekleri sosyal medya influencerları ile tanışabilecekleri ve yeni köprüler kurabilecekleri bir ortam oluşturuyoruz.

Dünya’nın bir çok yerinde profesyonelliğini sürdüren Creators firmasının düzenlediği Vlogger Safari ile birlikte Vlogger olmak isteyenlere bir çok imkandan faydalanın. Düzenlediğimiz eğitimlerle alanında uzman kişilerin deneyimlerinden faydalanın, kendisini kanıtlamış İnfluencerlar ile birlikte tanışma ve video çekme fırsatını yakalayın. İster Türkiyenin eşsiz köşelerini adım adım dolaşırken çektiğin videolar ile birlikte vlogger olma yolunda ilgi çekici ol, ister Dünyanın bir çok köşesini diyar diyar gezerken çektiğin videolar ile birlikte gezerken eğlen eğlendikçe para kazan

7

Keşfedilen Ülke Sayısı

34

Keşfedilen Şehir Sayısı

178

Katılan Vlogger Adayı

Yaratıcılık Hiçbir Şekilde

Engellenemez

q
q

Misyonumuz

Uygulayıcı firma tarafından açılacak olan video blogger akademisi; kent ve çevresinde yaşayan, Youtube / Vlog iletişimine meraklı, ekran uyumu yüksek, vizyoner adayların, yıl içinde 4 kez tekrarlanacak birer aylık eğitim etkinliğiyle Vlogger olarak yetiştirilmesine ve yeni Youtuber adaylarının konu dahilinde çektikleri videoların Vlogger Akademi web sitesinde yayınlanmasına ve filmler arasından yapılacak bir seçkiyle BursaGo Youtube Kanalı’na katkı sunulmasına dayalı bir eğitim projesidir.

q

Vizyonumuz

Vlogger Akademisi; sosyal medyada video içeriği üreten ya da üretmeyi hedefleyen video blogger adayları için faaliyet gösterecek bir eğitim kurumu olarak tasarlanmıştır.
Projeye ilişkin bilgilerden önce Vlog kavramı üzerine kısa bir açıklama yapmakta yarar var. Tüm dünyada artan bant genişliğinin bir sonucu olarak video ve blog‘ları birleştiren vlog‘lar, kişi ve kurumların kendilerini daha iyi ifade etme olanağı buldukları yepyeni bir iletişim yolu haline gelmeye başladı. Vlog’ları kısaca deneyim, gelişim, yenilik ve Haberler olan biteni sistemli bir şekilde “video formatında paylaşmak” olarak tanımlayabiliriz.

Eğlencenin başladığı noktadasın

Pusulan ne tarafa götürürse

Kaydetmeye Başla