Menu
Dünyayı Keşfederken, Vlogger Ol
Hizmetlerimiz - Vlogger Safari
1210
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1210,theme-borderland,eltd-core-1.2,woocommerce-no-js,borderland-|-shared-by-wptry.org-theme-ver-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,side_menu_slide_with_content,width_470, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Vlogger Safari Olarak

Ne Hizmeti Veriyoruz?

3 Senedir işlerini profesyonellik ile yöneten Creators tarafından düzenlenen Vlogger Safari, Katılımcıları ile Dünyanın her köşesini keşfetmek için eğitimlerine başladı. 15 kişilik kurulan Vlogger takımı ile 10 gün boyunca Dünyanın bir çok köşesinde gittikleri şehirlerin her köşesini gezen ekip, aldıkları eğitim ile Vlogger olma yolunda ilk adımlarını attı. Vlogger ekibinin, çektikleri Vloglar, İncelemeler ve  karşılaştırma videoları ile Youtube üzerinden ilerlemelerini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Dünyanın Birçok Merkezine Düzenlediğimiz Safariler İle Birlikte Kendini Geliştir

İstanbul, Bursa, Antalya, İzmir, New York, Los Angeles, Washington DC., Londra, Frankfurt, Tokyo, Berlin, Sydney ve Seul gibi Dünya’nın kalbinin attığı popüler şehirlerine düzenlediğimiz Vlogger Safari ile kendinizi geliştirebileceğiniz eğitimlerin yanında zamanınızı şehrin kalbinin attığı noktaları keşfedin.

Ünlü İnfluencer ve Kendini Sosyal Medyada Kanıtlamış Kişiler ile Tanış

Deneyimler, bir yolda daha önce yaşanmışlıklar ve onların çözümleri ile oluşur. Yaptığımız etkinliklerde ilerledikleri yolda daha önce yaşanmış zorlukları ve onların çözümlerini sosyal medya işinde kendini kanıtlamış inluencerlar ile birlikte yapıyoruz.

Eğitimlerin Yanında Şehirin Kalbini Keşfetmek İçin Zamanınız Var!

Yaptığımız Vlogger Safari ile birlikte bu yolda yürümek isteyen arkadaşlarımızı başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya harikalarını keşfetmelerini sağlıyoruz. Keşfettikleri yerlerde pratik olarak video ve içerik üretmelerini sağlıyoruz. Eğlenirken aynı zamanda nasıl para kazanabileceklerini anlayan Vloggerları Şehirin kalbinde eğlenceye teslim ediyoruz.

Pratik Öğrenme İle Birlikte Kendinizi Geliştirin

Bilim adamları tarafından yapılan araştırmalara göre, insanların en kolay ve zevkli şekilde öğrenme şekli pratiğe dökülmüş eğitimdir. Düzenlediğimiz Vlogger Safari ile birlikte insanlara ‘vlogger’ nasıl olunuru pratiğe dökerek gösteriyoruz. Sıkıcı olmayan eğitimler ile birlikte zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

q

Yeteneklerimizle

Sizlere Ne Sunuyoruz?

q
Ünlü Yetenekler İle Birlikte Tanışma Fırsatı

Vlogger Safari Etkinliği, bir ana ünlü influencer ve onun takipçilerini birleştirmeyi hedeflemektedir. Eğitim aldığınız zaman aralığında ana influencerımız ile tanışma fırsatı yakala!

Ünlü Yetenekler İle Birlikte Pratik Öğrenme

Kendisini video içerik üretme ve alanında kendisini kanıtlamış kişiler ile pratik eğitim al. Eğitimini tamamladıktan sonra ‘Nasıl Vlogger Olunur?’ sorusunun cevabını bulmuş olacaksınız.

Ünlü Yetenekler İle Birlikte Vlog Çekme Şansı

Eğitimlerinizi tamamladıktan sonra influencerlarımız ile birlikte içerik üretme şansını yakalayın. Birlikte zaman geçirirken ilerlemenizi görmüş olacaksınız.